Сніданок. Відправлення на екскурсію:
Відвідування палацу- садиби "Замок Шенборнів"
Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

Виїзд в м. Мукачево. Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

Виїзд в м. Берегове.
Невід’ємною частиною історії міста Берегово є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів - частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин».

Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина - ось мета цієї екскурсії.

Завершенням цього екскурсійного дня стане відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття
Термальний басейн "Жайворонок".
Відмінний сервіс і низькі ціни приємно здивують кожного відвідувача.
У комплексі є 2 басейни один закритого типу, інший відкритий. У приміщенні з термальним басейном знаходяться, масажні кабінети. Над басейном, на другому поверсі знаходиться затишне кафе, де можна випити запашної кави, гарячі і прохолодні напої, в перерві між купанням.
В основному басейні температура води - 31-33 градуси, також в ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів.
Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатися в цьому особисто.
