Цікава інформація

09.47.2021

Буковель вже став брендом. Цей елітний курорт розташований на висоті 900 м над рівнем моря в оточенні трьох гір.

У Буковелі сніг тане швидко, проте сучасні снігові гармати допомагають підтримувати комфортні умови для катання.

 

Читати далі
09.48.2021

Ворохта Гірськолижній комплекс "Ворохта" розташований на висоті 850 метрів над рівнем моря, вздовж річки Прут. В чотирьохста метрах від центра селища Ворохта. Комплекс "Ворохта" включає в себе три витяга: 1-й бугельний підйомник протяжністю 500 метрів, з середнім рівнем важкості гірськолижньої траси; 

Читати далі
09.35.2021

ДрагобратДрагобрат - найвищий гірськолижний курорт України

Драгобрат у списку гірськолижні курорти України є найвисокогірнішим. А якби складати рейтинг найкрасивіші гірськолижні курорти України, він посів би перше місце.

Читати далі
09.50.2021

схема трас Пилипець

Курорт Пилипець уже довгий час є улюбленим для лижників і сноубордистів. Тут красиві гірські пейзажі, а кожен турист знайде трасу на свій смак.

Розташований Пилипець у одному із найбільших сіл Міжгір'я на висоті 700-750 м на берегах гірської річки. Пилипець є відправною точкою для екскурсій до мальовничого водоспаду Шипіт.

Читати далі
09.09.2021

гірськолижний курорт МиговоМигово - зовсім молодий, проте вже популярний курорт. Розташований він на висоті 500 м над рівнем моря.

Уявіть собі підніжжя мальовничих вершин буковинських Карпат Кічера та Стіжок, неподалік від урочища Солонець. Останнє здавна відоме своїми джерелами цілющих мінеральних вод.

Читати далі
x